Hakkımızda

END GRUP’a bağlı olarak satın alınan ACIOĞLU PİZA YEMEK VE İKRAM ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Gaziantep Organize Sanayi 5.Bölge’de, 10.000 metrekare kapalı alanda, her türlü günümüz toplu yemek üretiminde kullanılan modern makine ve techizata sahip mutfağında, sertifikalı aşcı ve üretim kadrosu ile her türlü sağlık, hijyen kurallarına ve müşteri portföyünde bulunan firmaların kalori gereksinimlerine uygun olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle hammadde alımından, ürünlermizin tüketiciye ulaştırılması ve sunumuna kadar tüm hizmet sürecimizde yapılan kontrolleri, toplam kalite yönetimine paralel olarak oluşturduğumuz ve belgelendirilen ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistem Standartına ve ISO 22000 Standarlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Merkez mutfağımız, toplu yemek üretimi ve sunumu ile ilgili olarak, teknolojik açıdan TSE tarafından yeterlilik belgesine sahip bir örnek gösterilen bir tesistir.

Sağlık Bakanlığından Gayri Sıhhi Müessese Ruhsatı ve Tarım Bakanlığından Üretim İzni belgelerine sahip tesisimizde en az TSE belgeli ürünler kullanılmakta, bu ürünlerin sağlıklı muhafazası için toplam 3500 metrekare kuru erzak deposu ve 21 adet soğuk hava deposu bulunmaktadır. Üretimi tamamlanan ürünlerimizden şahit numuneler alınmakta ve bu numuneler 72 saat boyunca muhafaza edilmektedir. Ayrıca tüm personelimiz periyodik olarak sağlık kontrollerine tabi tutularak herhangi bir bulaşıcı hastalık riskine karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Bunula ilgili olarak tesisimiz bölgemizde COVİD-19 Güvenli Üretim Belgesi’ne sahip ilk tesistir.

Günlük 20.000 kişilik yemek üretim ve sunum kapasitesine sahip olan mutfağımızda, beslenme çağındaki çocuklardan, hasta diyet ve özel davet yemeklerine kadar çok çeşitli alternatiflerde menü seçenekleri ile tüm bölgemize hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye genelinde, farklı illerde yerinde üretim/pişirme, kantin kafeterya işletmeciliği şeklinde hizmet vermekteyiz…

MİSYONUMUZ

Sektörümüzde toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak bölgemizdeki kurum ve kuruluşların, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını; sağlıklı hijyenik şartlarda, müşterilerimizin istek, beklenti ve kalori gereksinimlerini de ön planda tutmak suretiyle her defasında eksiksiz karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Kalite bilincinin, yaşamın her noktasında gelişimini sağlamak ve hizmet verdiğimiz sektörler başta olmak üzere toplumun her kesiminde bu bilincin öncülüğünü üstlenmektir. Bu amaç doğrultusunda; müşterilerimizle uzun vadeli iş birliği ve sürekli gelişimi gerçekleştirmektir.