KURUMSAL

END GRUP’a bağlı olarak satın alınan ACIOGLU PİZA HAZIR YEMEK İKRAM VE ORG. SAN TİC. LTD. ŞTİ. Küsget Sanayi Sitesinde, 1000 metrekare kapalı alanda her türlü günümüz toplu yemek üretiminde kullanılan modern makine ve techizata sahip mutfağında, sertifikalı aşcı ve üretim kadrosu ile her türlü sağlık, hijyen kurallarına ve müşteri portföyünde bulunan firmaların kalori gereksinimlerine uygun olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle hammadde alımından, ürünlermizin tüketiciye ulaştırılması ve sunumuna kadar tüm hizmet sürecimizde yapılan kontrolleri, toplam kalite yönetimine paralel olarak oluşturduğumuz ve belgelendirilen ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistem Standartına ve ISO 22000 Standarlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca ilimiz sınırları içerisinde toplu yemek üretimi ve sunumu ile ilgili olarak, mutfağımız teknolojik açıdan TSE tarafından yeterlilik belgesine sahip bir kaç tesisden birisidir.

Ayrıca, Sağlık Bakanlığından Gayri Sıhhi Müessese Ruhsatı ve Tarım Bakanlığından Üretim İzni belgelerine sahip Tesisimizde en az TSE belgeli ürünler kullanılmakta, bu ürünlerin sağlıklı muhafazası için bir adet kuru erzak deposu ve 3 adet soğuk hava deposu bulunmaktadır. Üretimi tamamlanan ürünlerimizden şahit numuneler alınmakta ve bu numuneler 48 saat boyunca muhafaza edilmektedir. Ayrıca tüm personelimiz 6  aylık periyotlarla portör muaynesine tabi tutularak herhangi bir bulaşıcı hastalık riskine karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Günlük 7000 kişilik yemek üretim ve sunum kapasitesine sahip olan mutfağımızda, beslenme çağındaki çocuklardan, hasta diyEt ve Tavuk Yemeklerine kadar çok çeşitli alternatiflerde menü seçenekleri ile tüm bölgemize hizmet vermekteyiz……

MİSYONUMUZ

Sektörümüzde toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak bölgemizdeki kurum ve kuruluşların, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını; sağlıklı hijyenik şartlarda, müşterilerimizin istek, beklenti ve kalori gereksinimlerini de ön planda tutmak suretiyle her defasında eksiksiz karşılamaktadır.

VİZYONUMUZ

Kalite bilincinin, yaşamın her noktasında gelişimini sağlamak ve hizmet verdiğimiz sektörler başta olmak üzere toplumun her kesiminde bu bilincin öncülüğünü üstlenmektedir. Bu amaç doğrultusunda; müşterilerimizle uzun vadeli iş birliği ve sürekli gelişimi gerçekleştirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

END YEMEK olarak;

-Yöremizin geleneksel damak zevki ve kültürünü yansıtan ürünlerimizi, hijyen ve insan sağlığını ön planda tutmak suretiyle, çağdaş gıda teknolijisini kullanarak, müşterilerimizin beğenisine sunmak,

-Müşterilerimizin taleplerine her defasında eksiksiz ve taahüt edilen kalite düzeyinde karşılamak,

-Sektörümüzde sürekli iyileştirmeyi gerçekleştiren örnek kuruluş olmak,

Firmamızın Kalite Politikasıdır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

-%100 Müşteri menmuniyeti sağlamak.

-Müşteri tercih ve beklentilerini ön planda tutmak

-Sözleşmeyle belirlenen tüm şartları sağlık ve hijyeni ön planda tutmak suretiyle yerine getirmek, sözünü tutmak ve dürüstlükten taviz vermemek.

-Kazanılan değerlerin paylaşıldığı, çalışanların eğitim ve gelişim fırsatlarını yakaladıkları çalışma ortamını sağlamak; sunduğumuz hizmet kalitesiyle sektörümüzde kalıcı ve lider bir firma konumuna erişmek.